Uczeń klasy 6a Wiktor Jeż wywalczył w Szczecinie, wspólnie z Hubertem Plenkiewiczem zawodnikiem AG Tenis Chorzowska Radom, złoty medal podczas Mistrzostw Polski w Tenisie do lat 12. Chłopcy w 1/8 pokonali parę Maksymilian Kwiatkowski i Patryk Kowal, w 1/4 turnieju wygrali z parą: Ignacio Tejerina i Sebastian Tejerina 6:0, 6:1, w półfinale przeciwnikami byli Antoni Kasperski i Igor Piasek (6:1, 6:2), w finale pokonali parę: Jan Sadzik, Jakub Tryjański odnosząc zwycięstwo 6:1, 6:3. Od kilku lat Wiktor należy do najlepszych w Polsce tenisistów, a w szkole objęty jest jest zindywidualizowanym tokiem nauczania. Życzymy dalszych sukcesów na ogólnopolskiej i międzynarodowej arenie sportowej.